, 27 Листопада
booked.net
7 Грудня, 2020, 16:46

Таких примітивних рішень, як карантин вихідного дня, приймати не потрібно, – Гройсман

Володимир Гройсман (міський голова Вінниці 2006-2014 років, голова Верховної Ради України 2015–2016 років, Прем’єр-міністр України 2016-2019 років), лідер партії «Українська Стратегія», в ефірі програми «Україна з Тиграном Мартиросяном»  розповів про своє ставлення  до карантину вихідного дня та новорічного нокдауну.

На питання  – «чи коректно не вводити локдаун із умовною домовленістю, що це буде на новорічні свята для уряду?» Володимир Гройсман відповів, що вводити локдаун можна, коли для нього є відповідні показники, справа не в місяці, а в готовності.

– Із березня по грудень було достатньо часу для того, щоб розробити різні сценарії, довести до людей, з ними обговорити їх, а не сьогодні думати про те,  яким буде локдаун через три тижні, – зазначив  Володимир Борисович.

За його словами, через відсутність нормальної системної роботи і вчасного прийняття рішень  усе призводить до загострення ситуації та доведення країни до загального карантину.

– Карантин вихідного дня був примітивним рішенням. Усі люди були проти. Ні з ким це не було проговорено, тобто таких рішень приймати просто не потрібно. Але якщо вони його прийняли, вони повинні були досягти того, щоб спрацювало це рішення, – підкреслив Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада