, 2 Квітня
booked.net

«Танки “Леопард” стануть однією із запорук нашої перемоги», – полковник з Вінниччини

Українські танкісти дадуть раду і “Леопардам” і “Абрамсам”, адже вони добрі з ними знайомі. Про це заявив командир окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко, передає Military Media Center.

За словами офіцера з Вінниччини, «знайомство»  відбулося в Німеччині, під час танкових змагань «Сильна Європа» («Strong Europe Tank Challenge»), де танкісти бригади імені князя Романа Великого представляли Збройні Сили України. Саме бійці Князівської омбр тричі, в різні роки, ставали переможцями конкурсу на кращий танковий взвод ЗСУ. 

Танкісти Князівської бригади були основною ударною силою під час боїв за Київщину на початку повномасштабної війни, в лютому-березні 2022, і основою оборони столиці України, Києва, впевнено зупинивши ворога і змусивши його відступити. 

“Озброєння від наших західних партнерів, зокрема, танки «Леопард», дозволять Україні суттєво посилити перевагу Сил оборони на полі бою, повернути тимчасово окуповані ворогом території, у тому числі, Крим, наблизять в часі нашу перемогу. Разом із західними партнерами ми сьогодні ведемо визвольну цивілізаційну війну. Танки «Леопард» на озброєнні ЗСУ, нашої окремої механізованої бригади, стануть однією із запорук нашої Перемоги”, – каже Олександр Охріменко. 

Нагадаємо, полковник Олександр Охріменко, родом з Вінниччини, Гайсинського району. Рік тому був призначений на посаду командира окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. За сім місяців війни, бригада під його керівництвом воювала на шести напрямках, звільняла від окупантів Київщину, Житомирщину і виконувала бойові завдання на Харківщині.

У травні цього року полковник Олександр Охріменко отримав від Президента першу бойову відзнаки незалежної України – «Хрест бойових заслуг».

 

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня