, 5 Червня
booked.net
14 Квітня, 2021, 16:26

Тарас Ковальчук став співголовою оновленої ради підприємців при Вінницькому міському голові

Сьогодні, 14 квітня, у Вінницькій міській раді відбулося 1-ше установче засідання Ради підприємців при міському голові в оновленому складі. До неї увійшли представники різних сфер бізнесу: харчової промисловості, гостинності, медичних послуг, промисловості, інформаційних технологій, будівництва, торгівлі, бізнес-асоціацій й спілок підприємців та інших. Співголовою Ради підприємців за пропозицією самих представників вінницького бізнес-середовища обрали директора ТОВ «Зодчий» Тараса Ковальчука.

SV_00219.jpgМіський голова Сергій Моргунов привітав присутніх і нагадав, над якими завданнями працює цей дорадчий орган.

«У 2009 році була утворена Рада підприємців при міському голові. Попередній склад Ради достатньо ефективно попрацював з точки зору інвестиційної привабливості, активізації підприємницької діяльності, у формуванні рішень, які пов’язані перш за все з економікою міста, – таких рішень було прийнято близько двадцяти. Крім того, брали участь у розробці Маркетингової стратегії, Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниці до 2030 року, у формуванні Стратегії «Вінниця 3.0». Враховуючи всі виклики сьогодення і нашу загальну політику щодо активізації бізнесу у Вінниці та залучення інвестицій – виникла необхідність переформатувати безпосередньо саму Раду і оновити її склад, адже життя не стоїть на місці», – зазначив Сергій Моргунов.

SV_00212.jpgЗаступник міського голови Андрій Очеретний додав, що попередній склад Ради підприємців ефективно працював дванадцять років. І цей дорадчий орган – дієвий механізм, який дозволяє бізнесу бути присутній у всіх процесах міста Вінниці. А у новий склад Ради увійшли представники мікро-, малого та середнього бізнесу, великих промислових підприємств. І важливо, що  представлені практично всі галузі економіки Вінницької громади:

«Це бізнес, який пов’язаний зі сферою послуг, медициною, торгівлею, будівництвом, промисловим виробництвом, виконанням будівельно-монтажних робіт, електропостачанням», – говорить Андрій Очеретний.

SV_00323.jpgОчільник міста Сергій Моргунов розповів новим членам Ради підприємців про своє бачення першочергових пріоритетів щодо розвитку економіки міста та взаємодії із бізнес-середовищем:

«Я налаштований досить серйозно активізувати промисловість у місті Вінниці. У 2016–2019 роках у нас відкрились три нових заводи, і це достатньо серйозний потенціал. Буквально на наступному тижні у нас розпочинається будівництво заводу «HEAD». Для нас важливим питанням є продовження реалізації проекту по реконструкції вінницького аеропорту, я маю на увазі злітно-посадкової смуги і аеровокзалу, де ми зможемо приймати в годину близько 500 пасажирів. Це пожвавить бізнес-середовище і туристичну діяльність Вінницького регіону.  Також сьогодні ми працюємо над створенням вантажного хабу для аероперевезень. Працюватимемо далі над створенням відповідних майданчиків для бізнес-середовища і, зокрема, створити Центр підтримки  бізнесу, щоб в центральній частині міста був майданчик для надання консультативних послуг для нових підприємців. І в цілому налагоджувати комунікацію не тільки в середині міста та України, а й  з нашими закордонними партнерами. Тому ми сьогодні працюємо з нашими містами-побратимами щодо активізації саме економічної діяльності. У рамках міжрегіонального співробітництва нам також потрібно активізувати економічну діяльність – проведення відповідних форумів, створення майданчиків для комунікації між підприємцями тих чи інших країн, це, наприклад, міста Кельце (Польща) та Діжон (Франція)».

SV_00309.jpgПісля знайомства учасники засідання обрали співголову оновленої Ради підприємців за пропозиціями самих представників бізнесу. Ним став Тарас Ковальчук.

«Я очолюю ТОВ «Зодчий», є приватним підприємцем з 2005 року. Моє підприємство пов’язане зі сферою будівництва та виробництва. Я переконаний, що наш добробут і благополуччя наших дітей залежить від нашої активної громадської позиції. Нам пощастило жити у такому чудовому місті як Вінниця. Тут розроблено та діє дуже багато гарних програм, є Стратегія розвитку міста. І якщо бізнес і влада працюватимуть пліч-о-пліч, ми зможемо зробити наше місто ще більш комфортнішим, економічно сильним та інвестиційно привабливим», – каже Тарас Ковальчук.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня