, 1 Жовтня
booked.net

Тепла форма на замовлення: вінницькі волонтери збирають гроші, щоб закупити в Іспанії екіпірування для ЗСУ

Зібрати щонайменше 100 000€, аби вдягнути бійців ЗСУ у якісну теплу форму – таку амбітну мету поставили перед собою волонтери Благодійного Фонду “Енергія Відродження” напередодні осені. Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, обмундирування волонтери закуплять в Іспанії, про що вже домовились із виробником.

“Наш Фонд оголошує великий збір коштів (мінімальна мета – 100 000€). За ці кошти планується придбати в Іспанії теплу форму та зимове взуття для військових. Ми домовилися, що фабрика в Аліканте, яка шиє форму для НАТО, віддасть нам амуніцію нижче собівартості.  – розповідають в “Енергії Відродження”.

Витрати на доставку форми та взуття в Україну візьмуть на себе засновники фонду Олександр Млинець та Андрій Поліщук.

Приєднатись до збору коштів можна на сайті . Кошти можна перера  на офіційну карту Фонду, на рахунок чи за допомогою LiqPay.

Також можна задонатити на криптовалютний гаманець фонду 0x960bFcB0CF013DF633e479dF2Ec440e5D4EfAB44.

Зауважимо, що фонд “Енергія Відродження” створений вінницькими енергетиками Андрієм Поліщуком та Олександром Млинцем. Директор фонду –  депутат Вінницької обласної ради Олег Легеза. 

Також додамо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Енергія Відродження”,  був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна.

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня