, 7 Лютого
booked.net
16 Липня, 2020, 11:14

Тест за 3 години: у вінницькому центрі матері й дитини з’явився ІФА-аналізатор

Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» отримала власний ІФА-аналізатор. Це пристрій, який визначає наявність антитіл до COVID-19 у крові людини.

Апарат придбала міська рада у рамках профільної програми, повідомив мер Сергій Моргунов.

«Центр матері і дитини має тепер свій ІФА-аналізатор. Породіллям чи матусям з дітками не доведеться звертатися в інші лабораторії за дослідженнями. Сучасний апарат американського виробництва придбали для закладу у рамках «ковідної програми». З його допомогою виявляють антитіла до коронавірусу. Результат тесту готовий за три години. Це дозволяє з високою точністю визначити, чи переніс пацієнт інфекцію в минулому і чи не інфікований він на COVID-19 зараз. Як наслідок – ми зможемо краще контролювати ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції. І це також важливо для підготовки до можливої другої хвилі пандемії», – прокоментував Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

Тест за 3 години: у вінницькому центрі матері й дитини з’явився ІФА-аналізатор

Голова додав, що ІФА-тести проводитимуть пацієнтам, які потребують госпіталізації, та самим медикам. Також це обладнання може використовуватись для діагностики інших захворювань.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого