, 19 Травня
booked.net

Тетяна Побережна балотується до обласної ради від команди Гройсмана

Тетяна Побережна, голова обласної організації профспілки працівників культури, – п’ята у списку кандидатів у депутати Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана».

Тетяна Іванівна – фахівець з бібліотечної справи, до переходу а профспілкову роботу працювала в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тімірязєва. Тривалий час очолює профспілковий актив працівників культури Вінниччини і вважає, що саме «Українська Стратегія Гройсмана» об’єднала в своїх лавах людей, здатних захистити і розвивати культурну сферу на Вінниччині.

«Для мене ключове значення має лідер політичної сили, а Володимир Гройсман – це людина, яка працює результативно і вміє об’єднувати людей на шляху до мети. Тому разом з ним в одну команду об’єднуються люди, які прагнуть змін на краще в своїх громадах і в усій області. В цій команді міські і сільські голови, підприємці, аграрії, діячі культури, медики й педагоги – люди, які працюють в різних галузях і готові перетворювати Вінниччину на найуспішнішу область, так само, як Вінниця стала найкомфортнішим містом, – каже Тетяна Іванівна. – Я представляю галузь культури і сподіваюся, що саме з командою Гройсмана нам вдасться реалізувати програми збереження і популяризації культурної спадщини, продовження масштабних культурно-мистецьких проєктів, які започатковані на Вінниччині під час прем’єрства Володимира Гройсмана, адже ці проєкти розвивають не тільки культуру, а й туризм, що в сою чергу позитивно впливає на розвиток громад».

«Українська Стратегія Гройсмана» працює під гаслом «Кожен житель Вінниччини важливий!», а Тетяна Побережна вміє слухати і людей, і вони їй довіряють. Саме довіру людей вона вважає своїм найбільшим досягненням.

«Я постараюся робити все від мене залежне, щоб кожен житель Вінниччини був почутий і почувався важливим для свого міста, села, області і країни, – запевняє Тетяна Побережна. – Ми разом створюємо «Стратегію 2030» для всієї області, стараючись максимально врахувати особливості і потреби кожної громади. Вінниця, втіливши «Стратегію 2020» стала найбільш комфортним містом в Україні. І я сподіваюся, що виконавши свою «Стратегію 2030», Вінниччина стане найкращим регіоном України. І вірю, що тут зберігатимуть давні традиції і розвиватимуть сучасну культуру».

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня