, 27 Січня
booked.net
11 Листопада, 2020, 15:44

ТОП-10 найпопулярніших мерів України: Сергій Моргунов – у першій п`ятірці

Мери багатьох міст України настільки сподобались своїм мешканцям, що за них проголосувала абсолютна більшість виборців.

ТОП-10 найпопулярніших мерів України: Сергій Моргунов – у першій п`ятірці

На нинішніх місцевих виборах українці віддали перевагу старим перевіреним керівникам своїх міст, десять голів обласних центрів виграли вже у першому турі. За умов низької явки – близько третина виборців – двоє мерів зуміли отримати понад 80%, а умовно найпопулярнішим мером України обласного центру міста можна назвати керівника Хмельницького.

Олександр Симчишин від “Свободи” зумів набрати аж 86% голосів, а також здобути власну монобільшість у міській раді. Показово, що до міської та обласної рад тут “Свобода” не йшла, а балотувався іменний проєкт мера “Команда Симчишина”.

Ще троє мерів-переможців зуміли отримати власну монобільшість й взяти на себе усю владу у місті. Це Руслан Марцінків у Івано-Франківську, Владислав Атрошенко у Чернігові та Сергій Моргунов у Вінниці.

Решті мерів-переможців доведеться домовлятись з іншими партіями про співпрацю у міській раді.

Вже 15 листопада відбудеться другий тур мерських перегонів у Сумах, Луцьку, Одесі, Херсоні, Краматорську та Кам’янець-Подільському.  22 листопада другий тур відбудеться у решті міст: Дніпрі, Черкасах, Рівному, Львові, Полтаві, Ужгороді, Миколаєві, Слов’янську, Дрогобичу, Броварах, Бердянську та Нікополі. В Чернівцях голоси досі рахують й невідомо, коли буде результат.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня