
Трьом вінницьким педагогам присвоїли почесні звання з нагоди Дня працівника освіти.
Звання “Заслужений вчитель України” отримав Луп’як Дмитро Миколайович – учитель комунального закладу “Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I–III ступенів – гімназія № 23 Вінницької міської ради”.

Ще двоє педагогів отримали звання “Заслужений працівник освіти України”:
Нагорняк Тетяна Леонтіївна – перший проректор Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця;

Петрук Віра Андріївна – професорка кафедри Вінницького національного технічного університету.









