, 27 Червня
booked.net

Три автівки з гуманітарним вантажем відправили на передову волонтери “Подільської громади”

Одна з машин лишиться у земляків на передовій виконувати бойові завдання. УАЗ після ремонту став на підсилення 56 бригади. Ще одну автівку передали бійцям, котрі обороняють Слов’янськ.

Як повідомляють на сторінці БФ “Подільська громада” у Фейсбук, допомогли відправити на фронт три автівки, наповнені необхідними речами. Одна з автівок лишиться у земляків на передовій виконувати бойові завдання.

Зазначається, що у вантажі, який рушив у Краматорськ, Костянтинівку та Слов’янськ, гуманітарна допомога та адресні передачі. Це ліки, засоби гігієни, смаколики, каримати, пледи, маскувальні сітки, лопати та інші потрібні інструменти. Також у кожній автівці – український прапор із написом «Привіт із Вінниці!».

Цінуємо друзів та партнерів, які стоять пліч-о-пліч з нами в боротьбі з ворогом. Ваша надійна підтримка дозволяє нам допомагати бійцям і забезпечувати їх необхідним, дозволяє нашим воїнам відчувати, що їх люблять та чекають удома. Кожному і кожній – людське спасибі за підтримку ЗСУ!, – йдеться в дописі.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня