, 8 Травня
booked.net

Три доби сам у лісі: тиврівські поліцейські розшукали дідуся – знесиленого та змерзлого

У понеділок, 9 листопада,  до  Тиврівського відділення поліції звернулася вінничанка з повідомленням про зникнення батька.  Жінка приїхала провідати 80-річного батька,  але вдома його не було.  Донька повідомила про це поліції.

За словами  начальника тиврівської поліції Валерія Домбровського, на пошук зниклого пенсіонера  було зорієнтовано весь особовий склад.  Поліцейські опитували сусідів  та знайомих дідуся, щоб установити,  де бачили чоловіка востаннє.

Оскільки неподалік населеного пункту є лісовий масив, правоохоронці передусім шукали зниклого в лісі. Три доби працівники поліції прочісували лісовий масив і ранком, 11 листопада,  знайшли чоловіка.  Пенсіонер  перебував у шоковому стані та не орієнтувався на місцевості. Знесилений, він лежав  на землі.

Поліцейські одразу викликали швидку допомогу, адже у чоловіка були ознаки переохолодження. Лікарі його оглянули та надали  необхідну допомогу. Від госпіталізації він відмовився. На службовому автомобілі поліцейські доставили пенсіонера додому та передали рідним, – повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Останні новини

Новини

7 Травня
6 Травня