, 29 Травня
booked.net

Три громади Вінниччини отримали пакунки догляду за малюками від Міжрегіонального гумштабу

У Вінницькій області триває благодійна акція “Пакунок по догляду за малюком”, започаткована Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом. 

“Добігає кінця наша благодійна акція “Пакунок по догляду за малюком”, в межах якої ми передаємо молодим мамам Вінниччини набори із преміальними косметичними засобами для немовлят”, – зазначають у штабі.  

Координатор Міжрегіонального гумштабу Юрій Василишен вручив пакунки у Крижопільській, Піщанській та Городківській громадах. 

Набори містять  пом’якшувальні шампуні, гелі для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми, зволожуючі крем-емульсії, косметичне молочко та інші засоби, рекомендовані неонатологами для догляду за немовлятами з перших днів життя. Усю продукцію надала французька компанія Mustela.

Проєкт “Пакунок по догляду за малюком” був приурочений до різдвіяно-новорічних свят. Набори призначені для  матусь Вінниччини, які народили у період з 6 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року. 

Міжрегіональний гумштаб передав пакунки для догляду за малюками трьом громадам Вінниччини Міжрегіональний гумштаб передав пакунки для догляду за малюками трьом громадам Вінниччини Міжрегіональний гумштаб передав пакунки для догляду за малюками трьом громадам Вінниччини Міжрегіональний гумштаб передав пакунки для догляду за малюками трьом громадам Вінниччини Міжрегіональний гумштаб передав пакунки для догляду за малюками трьом громадам Вінниччини Міжрегіональний гумштаб передав пакунки для догляду за малюками трьом громадам Вінниччини

Гуманітарна ініціатива започаткована керівником Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиром Гройсманом спільно із засновниками Штабу – головою Вінницької громади Сергієм Моргуновим та очільником облради Вячеславом Соколовим.

Всього компанія Mustela надала Міжрегіональному гумштабу 1 000 боксів із засобами для догляду за немовлятами.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня