, 17 Травня
booked.net

“Це не спринт”: Володимир Гройсман про системність у роботі Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Діяльність Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – це не спринт, а довга системна праця, яка складається з трьох напрямків. Так охарактеризував нашу роботу очільник штабу Володимир Гройсман.
 “Те, що ми робимо – це не спринт. Це не те, що ми сьогодні розпочали, а через два тижні вже завершимо. Це серйозна системна робота, яку треба впорядковувати, організовувати та координувати, оскільки питань надзвичайно багато.
Наш штаб був створений за ініціативи Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового. До нього увійшли дуже багато людей з різних регіонів, але зрозуміло, що весь координаційний механізм знаходиться у Вінниці”, – заявив Володимир Гройсман в інтерв’ю радіостанції “Місто над Бугом”.
У розмові із журналістами Володимир Гройсман також окреслив три основні напрямки роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу:
“Перший – це вирішення гуманітарних проблем, спричинених російською агресією, другий – робота з переселенцями, які були вимушені залишити свої домівки, третій – підтримка економіки”, – зазначив очільник гуманітарного штабу.
Як зауважив Володимир Гройсман, велика команда штабу: волонтери, підприємці, представники місцевого самоврядування роблять величезну роботу. Налагоджено зв’язки з міжнародними партнерами, відкрито волонтерські пункти, надається підтримка переселенцям, триває робота з релокації підприємств з постраждалих від війни районів.

Останні новини

Новини

16 Травня
13 Травня