, 4 Лютого
booked.net
4 Листопада, 2020, 16:39

“Це унікальне явище для української регіональної політики”, – політолог про перемогу “Української Стратегії Гройсмана” на Вінниччині

Український політолог, публіцист, громадський діяч, голова Центру «Ейдос» Віктор Таран проаналізував результати виборів у Вінницькій області. За його словами, “Українська Стратегія Гройсмана” отримала унікальний рівень підтримки на Вінниччині, адже жодній іншій політсилі не вдалось так масово зайти в ради всіх рівнів і провести на посади “своїх” очільників громад. 

“Гройсман зробив ставку на Вінничину і, судячи з результатів – ставка була вірною. По перше, УСГ отримала повний контроль не тільки у міській, але й обласній раді. По друге вони провели своїх мерів, включаючи вінницького очільника Моргунова. Те що Вінниця і Вінницька область повністю перейшли під контроль УСГ є унікальним явищем для української регіональної політики. Аналогів такому результату більше по Україні не має”, – зауважив експерт. 

На його думку, безпрецедентна перемога “Української Стратегії Гройсмана” на Вінниччині свідчить про професійну роботу місцевої команди, яка працювала на партію, та особистий авторитет лідера політсили – Володимира Гройсмана, як одного з найкращих Прем’єр-Міністрів за часи незалежності. 

“Це унікальне явище для української регіональної політики”, – політолог про перемогу “Української Стратегії Гройсмана” на Вінниччині

“Мені наразі важко пояснити цей результат, – повідомляє політолог, – Можливо, причина в базовій відмінності: всюди мери і партії мерів працювали на себе, і тільки на Вінниччині команда працювала на УСГ, на парламентські перспективи партії. Є ще один фактор – особистий авторитет Гройсмана як одного з найкращих прем’єрів часів незалежності. Його точно вистачило і на Вінницю, і на регіон”.

У підсумку Віктор Таран підкреслив, що така підтримка УСГ – це свідчення бажання виборців Вінниччини знову бачити Володимира Гройсмана у великій політиці.

“Теоретично це може статись вже цієї весни, на дострокових парламентських, які дуже швидко до нас наближаються. Однак для цього партія має працювати над розбудовою партійних осередків, нарощуванням структурних і організаційних м’язів та відтворення загальнонаціональних структур, які в неї були влітку 2019 року”, – вважає політолог.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого