, 30 Травня
booked.net
6 Липня, 2021, 17:47

Центр ремесел “Дунстан” запрошує вінничан на День відкритих дверей

В п’ятницю, 9 липня, з 17.00 по 20.00 відбудеться День відкритих дверей та Ярмарок юних ремісників у Центрі ремесел “Дунстан”.

З нагоди завершення першої зміни Лицарського табору Короля Артура гості заходу отримають можливість безкоштовно ознайомитись з унікальною стилізацією середньовічної Британії часів короля Артура, відвідати ярмарок творчих виробів юних ремісників та цілісінький Парк середньовічних розваг.

Будуть працювати локації:

– Ярмарок юних ремісників. На Ярмарку можна буди ознайомитися та придбати вироби у юних ремісників, які протягом останнього тижня створювали свої шедеври у нашому літньому таборі для дітей;

– Музей стародавнього містечка Гластонбері (древній Авалон). Музей розташовано просто неба та містить такі інсталяції: Ескалібур – меч короля Артура; Човен Святого Дунстана; Гластонберійський терен; Стан лицарів Круглого Столу; Колодязь Чаші, Помпейська піч);

– Парк середньовічних розваг (перегони на залізних конях, середньовічний водогін, бої мішками на колоді, бій наосліп, ходулі, атракціон “Лицарський приціл”, атракціон “Середньовічний лабіринт”, командні лижі, перетягування канатів).

Вхід цього дня на територію центру безкоштовний.

Також, на гостей “Дунстана” чекають майстер-класи з гончарства, браслетів-чоток з дерев’яних намистин та шнура, виготовлення дерев’яного меча, карбування монети Святого Дунстана, виготовлення піци у помпейській печі за старовинною рецептурою та стрільба із луків. Вартість майстер-класів залежить від складності.

Довідки за телефоном: +380 67 599-79-73, +380 66 453-09-63.

День відкритих дверей на “Дунстані” не має вікових обмежень, тому є чудовою пропозицією для сімейного дозвілля.

Адреса Центру ремесел “Дунстан”: село Стадниця, Вінницький район, вул. Молодіжна, 45

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня