, 18 Серпня
booked.net
14 Вересня, 2021, 17:43

Цього року на Вінниччині нарахували 155 офіційних мільйонерів

Цього року Вінниччина отримала 29 нових мільйонерів, тепер їхня загальна кількість становить 155 людей.

Загальна сума, задекларованого вінницькими мільйонерами доходу становить понад 748,6 млн грн. Через податкових агентів вони вже сплатили близько 59,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та понад 5,7 млн грн військового збору. За проведеними перерахунками вони ще доплатять у бюджет майже 12,5 млн грн ПДФО та близько 2,0 млн грн військового збору.

Про це розповів начальник Головного управління ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

— За статистикою найбільша кількість декларантів отримали свої мільйони від доходу з продажу рухомого та нерухомого майна — це 36 осіб. Ще 28 задекларували доходи у вигляд дивідендів та зарплати. Іноземні доходи отримали 18 мільйонерів. Дохід у вигляді спадщини — 10 вінничан, — зазначає Суржиков. — Дохід від здійснення незалежної професійної діяльності задекларувало чотири людини. По декілька осіб заявили доходи від операцій з інвестиційними активами, доходи від надання майна у лізинг та доходи у вигляді роялті.

Загалом упродовж восьми місяців про свої минулорічні доходи прозвітувало 22,4 тисяч вінничан, які задекларували понад 1 млрд 631,9 млн грн доходів.

Останні новини

Новини

17 Серпня
16 Серпня