, 27 Січня
booked.net
29 Липня, 2020, 16:45

Цифрова трансформація Вінницької ОДА скасовується, – Владислав Скальський

Владислав Скальський, який очолював Вінницьку обласну державну адміністрацію у 2019-2020 рр., оцінив значення цифрової трансформації для реформування українського суспільства та відреагував на скорочення відповідної посади заступника голови ОДА чинним очільником обласної влади Сергієм Борзовим. Це сталося в ефірі програми «На часі» телеканалу ВІТА.

  • Створення посади заступника голови облдержадміністрації з цифрової трансформації було вимогою Міністерства цифрової трансформації, і ця новація, безумовно, була доречною, – вважає Владислав Скальський. – Чим глибшою є цифрова трансформація суспільства, тим прозорішими є процеси, які у ньому відбуваються, тим менше шпаринок лишається для особистісного фактору і, зрештою, для корупції. Відцифровані процеси – це зручно, я й сам пересвідчився у цьому, завівши всі необхідні документи через додаток «ДіЯ», і тепер кожного дня ним користуюся.

Колишній очільник облдержадміністрації принципового значення надає тому, аби цифрова трансформація була основною сферою відповідальності профільного посадовця.

  • Цифрова трансформація є настільки відповідальним напрямом, що заступник голови облдержадміністрації не може займатися ним з-поміж інших посадових обов`язків. Це має бути окремий функціонал, окрема посада, – додає екс-очільник Вінниччини. – Саме тому ми відразу після ознайомлення з ініціативою Мінцифри оголосили конкурс на цю нову посаду. Це сталося на початку березня, а вже за кілька днів в Україні було оголошено карантин, який завадив проведенню конкурсу.

Нагадаємо, 17 липня голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов оголосив про скорочення вакантної посади заступника з питань цифрової трансформації. Яким чином вирішиться суперечка між вольовим рішенням нового очільника Вінниччини і нормативними вимогами Мінцифри – покаже час.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня