, 3 Жовтня
booked.net
5 Серпня, 2020, 9:04

У 3-й лікарні Вінниці облаштували інтенсив-палату (ФОТО)

У Вінницькій міській клінічній лікарні №3 завершують створення палати інтенсивної терапії.

Ремонтники провели  будівельні роботи, встановлено три спеціальні ліжка, змонтовано систему подачі кисню. Загалом, повідомили в мерії міста, для палати закуплено обладнання на суму близько 4 млн грн. Це – кошти Вінницької ОТГ.

«Проект створення палати інтенсивної терапії виконаний з дотриманням світових вимог. Тут застосовані всі необхідні технології, використане якісне німецьке обладнання. Зроблено капітальний ремонт приміщень. Облаштовано систему медичних газів таким чином, що за потреби можна буде збільшити кількість пацієнтів, які отримують кисневу терапію або підтримку, ще на один-два місця», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Директор додав, що відтепер заклад може брати участь в маршруті екстреного пацієнта.

«Коли у нас ставало питання госпіталізації важкого терапевтичного пацієнта, то 3-тя лікарня «випадала» з цього маршруту, тому що у них не було реанімації і лікарня позиціонувалась як заклад відновлювального лікування. Тому з введенням реанімації статус самої лікарні теж підвищується. Персонал пройшов стажування на робочих місцях в інших реанімаціях міста», – прокоментував Шиш.

Нова палата почне приймати пацієнтів у вересні.

У 3-й лікарні Вінниці облаштували інтенсив-палату (ФОТО)

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня