, 10 Червня
booked.net

У Бахмуті загинув військовий медик з Вінниці

Уродженець Вінниці, військовий медик капітан Павло Загніборода загинув 21 січня, виконуючи бойове завдання у складі медичної евакуаційної групи.  Як повідомляє Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України, трагедія сталася у Бахмуті, захисники якого мужньо тримають оборону.

Павло народився у Вінниці. У цивільному житті він був лікарем-терапевтом. 1997 року з відзнакою закінчив Вінницький національний медичний університет. Був активним учасником Революції гідності. У 2014 році з Майдану пішов добровольцем на фронт та потрапив до лав 79 окремої аеромобільної бригади, де проходив службу на посаді начальника медичної служби батальйону. Демобілізувався у 2015 році. 

З початком повномасштабного вторгнення, у березні 2022 року, знову повернувся допомагати побратимам. Цього разу приєднався до лав загону Морської охорони ДПСУ, а у травні – до 10 мобільного прикордонного загону Держприкордонслужби. У боях за Бахмут 48-річний Павло Загніборода виявив великий героїзм та сталеву витримку. У нього, як і у багатьох інших медиків на війні, був звичайний позивний Док. Він успішно справлявся з будь-яким бойовим завданням і як лікар у потрібний момент професійно надавав бійцям допомогу, – йдеться у повідомленні.

Вранці 21 січня Док виконував бойове завдання у складі медичної евакуаційної групи. Під час ворожого артилерійського обстрілу медик, на жаль, отримав численні поранення, які виявилися несумісними із життям. 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня