, 5 Червня
booked.net

У Бершаді група депутатів вчергове зірвала сесію міської ради – невирішеними лишилися питання функціонування критичної інфраструктури

Зрив сесії місцевої ради – демарш, здавалося б, вкрай недоречний у воєнний час, коли місцеве самоврядування має працювати як годинник. Але, на жаль, саме так трапилося у Бершаді 21 лютого – причому не вперше.

Депутати, які входять до нещодавно проголошеної групи «Сила в єдності», обрані від політичних партій “Слуга народу”,  «Наш край”, “Голос”, “Європейська Соолідарність”, “Народний контроль” та від забороненої ще торік “Опозиційна платформа – За життя”, демонстративно не голосували за винесені на сесію питання, влаштували сварку з працівниками міської ради та навіть викликали поліцію. З-поміж питань, які через це не були розглянуті – програма фінансування військовослужбовців та питання функціонування критичної інфраструктури, ігнорування котрого  загрожує водо- та теплопостачанню всім жителям громади.

Подібна поведінка групи депутатів змусила Віталія Драгана звернутися безпосередньо до мешканців Бершадської громади.

–  На сесію було винесено 55 питань – за кожним з них стоять люди, важливі аспекти життєдіяльності громади, родини наших військовослужбовців, – каже Віталій Драган. – В черговий раз ця група депутатів пішла не шляхом конструктиву, а вчинила обливання брудом, нецензурно лаяла співробітників міської ради. Жодного незаконного рішення на сесії Бершадської ради не виносилося, і я гарантую, що не допущу ніякого «дерибану» землі та бюджету громади!

 

Позицію очільника громади підтримує й депутат міської ради Євген Жабко.

–  Склалася дуже прикра ситуація в раді де окремі депутати втратили повагу до себе та інших, внаслідок своєї непрофесійності, нечесності, відсутності етики чи моралі. Така поведінка депутатів може призвести до того, що громадяни втрачають довіру до них та до політичної системи загалом. Рішення ради приймаються із затримкою або взагалі не прийняті. Депутатам слід розуміти важливість своєї ролі та поводитися етично та професійно, щоб зберігати довіру громадян. Щиро вірю, що правда переможе! – написав Євген Жабко у своєму ФБ.

Варто нагадати, що у своїй «програмній заяві» 23 січня представники проголошеної, але досі не зареєстрованої (через низку недоліків у документах) депутатської групи прямо декларують головну мету своєї діяльності – протидію Бершадському міському голові Віталію Драгану та його команді. Основою «провиною» називають скликання позачергових сесій міської ради. Але ж війна – це час для прийняття оперативних рішень, а не зволікання в очікуванні запланованих заходів.

До речі, провалена 21 лютого сесія міської ради була не позачерговою, а повторно скликаною черговою, бо ж попередню ці ж самі депутати так само заблокували. Отже, зриваються не лише позачергові, а й  чергові сесії.

Очевидно, що зволікання з прийняттям важливих рішень через особистісні амбіції групи депутатів міської ради шкодить жителям Бершадщини, які стали фактично заручниками ситуації, коли через блокування сесії не приймаються критично важливі для громади рішення.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня