, 29 Травня
booked.net

У Браїлівській громаді провели благодійний концерт та ярмарок – кошти передали на потреби ЗСУ

Цими вихідними, 24-25 грудня, у Браїлові Жмеринської територіальної громади відбувся різдвяний благодійний концерт на підтримку наших воїнів-оборонців. 

Глядачі змогли насолодитись виступами переможців фестивалю Zhmerynka Acoustics Sounds Мар’яни Міщанчук, Софії Драчинської, Тетяни Шевченко, учасника Х-Factor 8, фіналіста Міжнародного фестивалю бардів Артура Чумаченка та якісною оркестровою музикою у виконані зразкового дитячого духового оркестру Браїлівського Будинку культури під керівництвом Віталія Тодосюка, а також зробити свій внесок для допомоги ЗСУ.

Музика на концерті була різноплановою, а життєствердні марші у виконані юних музикантів духового оркестру додавали особливої атмосфери та утверджували віру кожного присутнього в Перемогу та розуміння необхідності повсякчасної допомоги ЗСУ для її наближення, як це роблять юні браїлівчани. За зібрані учасниками духового оркестру під час виступів кошти уже придбано та передано на передову чотири автомобілі та багато необхідних для військових речей. Без їх талановитого виконання музичних композицій у селищі не проходить жодна значна подія, а участь у різдвяному благодійному концерті – це ще одна можливість для юнаків та їх музичного керівника внести свій вклад у загальну скарбничку допомоги українським військовим, – повідомляє міська рада.

У Браїлові провели благодійний концерт та ярмарок, щоб допомогти ЗСУ

Благодійний ярмарок

Разом з благодійним концертом цього дня провели й благодійний ярмарок на підтримку наших воїнів-оборонців, до якого активно долучились вихованці, учні, студенти та колективи “Будинку творчості школярів та юнацтва” Жмеринської громади, Браїлівського ліцею імені В. Забаштанського, Браїлівського професійного ліцею та інші небайдужі. Впродовж тижня вони активно готувались до ярмарку та під час майстер-класів виготовили обереги та патріотичні браслетики, різдвяно-новорічні прикраси, серед яких в’язані прикраси, чудернацькі олені, доброзичливі санти, ошатні ялиночки, сніговички та інші талановиті роботи, які додадуть особливого настрою будь-якій оселі та будуть нагадувати її господарям, що зробили гарну справу, долучившись до участі у благодійному ярмарку.

Не обійшлось і без смаколиків та продуктів домашнього виробництва, які залюбки купували відвідувачі ярмарку. На ярмарку можна було придбати імбирне печиво, різноманітні тістечка, трубочки, кекси, рогалики, булочки, варення та інші смаколики і навіть торт “Україна”. Багато виробів містили патріотичну символіку та були виконані з використанням синього та жовтого кольорів, а смаколики у патріотичних кольорах мали підвищений попит серед покупців, – додають у Жмеринській міськраді.

У Браїлові провели благодійний концерт та ярмарок, щоб допомогти ЗСУ

Подяками виконавчого комітету Жмеринської міської ради за проявлену волонтерську ініціативу, активну життєву та громадянську позицію, небайдужість до людей, які опинились у скрутній ситуації, особистий вагомий внесок у підтримку боєздатності ЗСУ цього дня нагородили  волонтерів, серед яких дорослі та юні жителі громади, а також колективи закладів, що активно долучаються до волонтерства.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня