У Чернівецькій громаді провели молодіжний воркшоп «Безпека в інтернеті»

У Чернівецькій селищній територіальній громаді для молоді провели воркшоп «Безпека в інтернеті». Метою заходу було підвищення рівня компетентності щодо інформаційної безпеки та спілкування в інтернеті молоді та молодіжних працівників. Про це повідомляє голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді Ірина Лозова.
Ірина Лозова розповіла, що з молоддю говорили про те, як вберегтися від недостовірної інформації, зберегти психологічну та емоційну стійкість і не загубитись в лавині інформації, про психологічні і фізичні симптоми інтернет-залежності, комп’ютерні віруси та джерела вірусів, а також про правила безпеки під час роботи в інтернеті та як захистити себе в мережі інтернет.
– Активність є складовою проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», яка фінансується Європейським Союзом, – зазначає Ірина Лозова. – Проєкт впроваджується консорціумом організацій громадянського суспільства – Всеукраїнською благодійною організацією «Український фонд «Благополуччя дітей», Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» та Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я».
Проєкт «Мистецтво безпечного інтернету» реалізується Інкубатором демократичних ініціатив у партнерстві з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром та Вінницькою обласною Радою.








