, 26 Вересня
booked.net

У Чернівецькій громаді ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року

25 питань порядку денного розглянули 16 квітня депутати Чернівецької селищної ради на черговій сесії. І першим – ухвалили Стратегію розвитку Чернівецької територіальної громади до 2030 року. Рішення підтримали 22 депутати. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, депутат обласної Ради Віталій Бень і начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко.

– Стратегія розвитку для кожної громади – це фундаментальний документ, який задає тон і визначає пріоритети розвитку територіальної громади на відповідний період, – зазначив у своєму виступі Володимир Кістіон. – У цьому документі передбачається, які переваги є у межах території. Це комплексний план розвитку громади. На підставі Стратегії у найкоротший термін треба розробити оперативний план її реалізації, де прописати ті кроки, які потрібно виконати. Стратегія повинна бути «живим» документом, адже за 10 років відбудеться ще багато змін. Тож його треба приводити у відповідність до реалій. Головне – створення комфортного проживання для людей у регіоні, розвинена інфраструктура (дороги, мережі, комунікації) та конкурентоспроможна громада.

Начальниця відділу виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко ознайомила присутніх депутатів зі змінами у Законі України «Про засади державної регіональної політики» щодо фінансування регіонального розвитку.
Крім того, на сесії депутати одноголосно ухвалили рішення про направлення до Кабінету Міністрів України звернення депутатського корпусу Чернівецької селищної ради щодо вакцинації та реконструкції аеропорту «Вінниця».

Чернівецька громада, до складу якої входить 30 населених пунктів, стала 12-ою громадою у Вінницькій області, яка ухвалила Стратегію розвитку на 10 років.

По завершенню роботи сесії Володимир Кістіон ознайомився із капітальним ремонтом вулиці Мічуріна у смт Чернівці. Ця дорога є важливою для громади, адже йде до Чернівецької ЗОШ №2, у якій навчається 234 учні і яка є опорним освітнім закладом. Також перший заступник голови обласної Ради оглянув початок будівництва фізкультурно-спортивного та оздоровчого комплексу просто неба та облаштування пункту дільничного офіцера поліції Чернівецької громади, що розташується у приміщенні колишньої Мазурівської сільської ради. До речі, в рамках створення центру безпеки Чернівецької територіальної громади подано документи для участі в обласному конкурсі «Комфортні громади» за напрямом «Безпечна громада».

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня