, 26 Вересня
booked.net
30 Червня, 2021, 16:46

У Чернівецькій громаді відкрили поліцейську станцію

30 червня у селищі Чернівці Могилів-Подільського району відбулося урочисте відкриття поліцейської станції,  у якій працюватиме офіцер громади. У заході взяли участь начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, депутат Вінницької обласної Ради Віталій Бень, голова Чернівецької селищної громади Олена Бень, начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко та представники райдержадміністрації.

Іван Іщенко зазначив, що проект «Поліцейський офіцер громади» – один із найуспішніших сегментів реформування Національної поліції України

– Це той поліцейський, який завжди буде поруч із вами, який буде реагувати на всі ваші заяви та повідомлення, – сказав начальник ГУНП у Вінницькій області. – Він буде виконувати функції суто із забезпечення безпеки у вашій громаді. Бачу, що відкриття поліцейської станції у Чернівецькій громаді – це справжнє свято, отже ми йдемо правильним шляхом – громада спільно з поліціє створять той безпековий простір, у якому хочуть жити люди.

Іван Іщенко подякував працівникам органів місцевого самоврядування та всім жителям громади за те, що знайшли сили та можливості для реконструкції приміщення поліцейської станції.

Привітав земляків із важливою подією депутат Вінницької обласної Ради Віталій Бень. Він побажав поліцейським офіцерам дійсно бути частиною громади.

– У нас у Чернівцях кілька років поспіль, фактично, не було правопорушень, – сказав Віталій Бень. – Хай так буде і надалі. А нашим хлопцям, які працюватимуть поліцейськими офіцерами, зичу хороших здобутків, здоров`я та благополуччя. В добру путь!

Голова селищної територіальної громади Олена Бень  підкреслила, що кожний житель Чернівецької громади має відчувати себе захищеним.

– Я впевнена, що для цього ми докладемо максимум зусиль, – зазначила Олена Бень. – Вірю, що з поліцейськими офіцерами громади у нас завжди буде взаєморозуміння та взаємоповага. Офіцер громади насамперед служитиме людям, які знаходяться на нашій території. Разом із ними буду служити і я. Ми разом справимося, витримаємо, разом пройдемо шлях становлення та досягнемо в нашій молодій громаді результатів не гірших ніж в інших.

Олена Бень також подякувала всім спонсорам і благодійникам, які допомогли реконструювати та відремонтувати приміщення поліцейської станції, зробити його комфортним для роботи офіцерів громади та їхнього відпочинку. А Іван Іщенко вручив Олені Бень Подяку від ГУНП у Вінницькій області за плідну співпрацю.

Вітання від голови обласної Ради Вячеслава Соколового  із відкриттям поліцейської станції та початком реалізації  проєкту «Поліцейський офіцер громади»  жителям Чернівецької громади передала представниця апарату обласної Ради Марія Якименко. Вона наголосила, що цей проєкт має велике значення для розвитку громади, адже тільки люди, які відчувають себе захищеними, можуть із задоволенням працювати, виховувати та навчати дітей, займатися спортом і змістовно відпочивати.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня