, 5 Червня
booked.net
17 Лютого, 2021, 15:01

У Чернівцях на ринку побилися покупець і продавець

На ринку у смт Чернівці 14 лютого між покупцем та продавцем виник ситуативний конфлікт та бійка. Обидва учасники конфлікту отримали травми різного ступеню важкості та наступного дня з відповідними заявами звернулись до поліції. 

За словами начальника Могилів-Подільського районного відділу поліції Василя Ободовського, конфлікт між неодноразово судимим за наркозлочини відвідувачем ринку та 48-річним власником одного з торгівельних кіосків виник раптово. Між чоловіками розпочалась бійка, під час якої власник господарського кіоску схопив топорище та вдарив ним 41-річного супротивника.

Наступного дня чоловік, якого вдарили топорищем, звернувся за медичною допомогою в лікарню. У нього медики діагностували внутрішню кровотечу, розрив селезінки та струс головного мозку. Пацієнт прооперований та знаходиться у реанімації.

За фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень слідством розпочато досудове розслідування відповідно до ч. 1 ст. 121 ККУ, за що передбачено  до 8 років позбавлення волі.

Також до поліції з заявою про побиття звернувся другий учасник інциденту. За фактом нанесених йому тілесних ушкоджень розпочато кримінальне провадження за  ч. 1 ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження). Досудові розслідування тривають.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня