, 29 Вересня
booked.net

У День Незалежності України на Вінниччину завітала делегація Латвійської Республіки

У День Незалежності України  Вінниччину з офіційним візитом відвідали Надзвичайний та Повноважний Пoсол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява, Почесний консул Латвійської Республіки у Вінниці Ігор Скоромний і делегація Міністерства оборони Латвії.   Поважних гостей у Вінниці зустрічали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та їхні заступники.

Вячеслав Соколовий висловив подяку Латвійській Республіці за незмінну та послідовну позицію в підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, а також за допомогу в захисті нашої держави та всієї Європи.

– Латвія надала серйозну підтримку українському народу з перших днів повномасштабного вторгнення росії, прихистивши жінок і дітей із місць активних бойових дій, – зазначив голова обласної Ради. –  Наступним кроками стали гуманітарна допомога та воєнна підтримка. Дуже цінна для нас позиція Латвії щодо визнання росії країною-терористом. Ви допомагаєте нам боротися та перемагати. Разом ми обов`язково переможемо зло.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов відзначив активну діяльність Почесного консула Латвійської Республіки у Вінниці Ігоря Скоромного, який із перших днів війни займається волонтерством, допомагає ЗСУ, переселенцям тощо.

– Це яскрава демонстрація того, що вінничани об’єдналися задля перемоги у цій страшній війні,- підкреслив міський голова.

Надзвичайний та Повноважний Пoсол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява  розповів, що Вінницю відвідав вперше.

– Дуже сподіваюсь, що наступний візит буде за інших обставин, і ми разом святкуватимемо Перемогу, – сказав він. – Ми розуміємо всю серйозність ситуації в Україні. З болем приймаємо до серця людські трагедії, не маючи жодних ілюзій щодо того, хто  саме є злочинцем і агресором. Всі симпатії латвійського народу – на стороні України. Ми бачимо  ваше  майбутнє  в Європейському Союзі – це тільки питання часу!

Сторони обговорили питання роботи з внутрішньо переміщеними особами, досвід співпраці з міжнародними гуманітарними місіями та її координацію, а також взаємодію з військовими.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня