, 26 Вересня
booked.net

У двох громадах Вінниччини проходять вибори голів

31 жовтня, у Липовецькій та Уланівській територіальних громадах відбуваються вибори міського та сільського голів. Станом на 8.00 годину, всі виборчі дільниці розпочала свою роботу.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

«За дотриманням правопорядку на виборах у Липовецькій та Уланівській територіальних громадах стежать близько 300 поліцейських, головне завдання яких – забезпечення безпеки людей на дільницях та не допущення будь-яких порушень виборчого законодавства», – йдеться у повідомленні.

Перед початком роботи усі приміщення виборчих дільниць та прилеглі до них території поліцейські обстежили на наявність потенційно небезпечних предметів.

«Загалом у день виборів забезпечують правопорядок майже 600 правоохоронців, серед яких бійці Національної гвардії та ДСНС. Також під охороною поліції знаходяться 2 територіальних виборчих комісії з моменту отримання ними виборчої документації», – зауважують правоохоронці.

Станом на 8 годину ранку 31 жовтня 2021 року до поліції надійшли 33 заяви та повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня