Неділя, 29 Листопада
booked.net
16 Листопада, 2020, 16:30

У дитсадках Вінниці збільшується кількість інклюзивних груп

У 25 із 55 дитячих садках комунальної власності Вінниці та в 25 школах із 37 працюють інклюзивні класи. Планується створити ще більше.

Нині в закладах освіти Вінницької територіальної громади навчається 240  дітей з особливими освітніми потребами, у порівнянні з минулим роком їхня кількість збільшилась на 46 %. Загалом, зараз у садочках Вінниці діє 36 інклюзивних груп, у яких виховується 67 дитини з особливим інклюзивними потребами. Лише з початку листопада у Вінниці запрацювало сім інклюзивних груп у дитячих садках. Шоб оформити дитину до садочку, батькам спочатку потрібно звернутись до інклюзивно-ресурсного центру.

У Вінниці діє два таких центри: ІРЦ №1 знаходиться за адресою вул. Келецька,59, тел.: 50-90-79 та ІРЦ №2, спеціалісти якого наразі працюють на базі спеціальної загальноосвітньої школи I-II ступенів з дошкільним відділенням ВМР, що по вул. Келецькій,107. Для зручності відвідувачів центру, що проживають у лівобережній частині міста, для роботи  закладу виділено будівлю за адресою вул. Замостянська,51. Там завершено ремонтні роботи,  триває облаштування закладу меблями та необхідним обладнанням.

– Спеціалісти інклюзивно-ресурсного центру проведуть для дитини психолого-педагогічну оцінку та вирішать чи має вона особливі освітні потреби. Якщо так, то батькам потрібно написати письмову заяву у дитячий садок. Для таких дітей буде проводитись низка корекційних занять із психологом, коректором, логопедом, дефектологом та реабілітологом. В інклюзивних групах працюватимуть асистенти вчителів», – розповіла головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та обліку дітей департаменту освіти міської ради Ірина Любчак.

 

Останні новини

Новини

27 Листопада
26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада
19 Листопада
16 Листопада
13 Листопада
12 Листопада