, 6 Грудня
booked.net

У Джулинці та Шляховій відкрили підрозділи місцевої пожежної команди (ВІДЕО)

4 жовтня у Гайсинському районі відкрили одразу два підрозділи місцевої пожежної команди. Відтепер жителі Джулинської сільської територіальної громади ще більш захищені, адже на території сіл Джулинка та Шляхова на варті безпеки громади перебуватимуть підрозділи місцевих команд.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

На створення пожежних депо з місцевого бюджету витратили близько 40 тисяч гривень, про це під час відкриття розповів присутнім голова громади Петро Швець. Він додав, що якби не підтримка ДСНС-сівців з області, витрати були б у рази більшими: питання щодо забезпечення двома спецавто та комплектами бойового одягу взяло на себе Головне управління.

Громада, в свою чергу, зробила ремонт у наявних приміщеннях та придбала повсякденний формений одяг для вогнеборців. Для них, у тижневий термін, надзвичайники організують також проходження навчання на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Усі ремонтні роботи із благоустрою пожежних депо робилися власними силами, додав староста села Шляхова Микола Макарчук. Все відбувалося за підтримки громади, жителі якої схвалили ініціативу створення підрозділів місцевих пожежних команд. Все для того, аби якомога менше пожеж та різного роду надзвичайних подій виникало на території Джулинської громади, адже у місцевих вогнеборців також буде і своя «місія» пропагувати правила безпеки життєдіяльності серед місцевого населення.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня