, 5 Грудня
booked.net
28 Вересня, 2021, 9:19

У Джуринській громаді розробляють Стратегію-2030

У Джуринській громаді відбулося засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку громади до 2030 року. Участь у роботі взяла начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Марія Якименко та заступник начальника управління Володимир Шевчук.

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Джуринської громади включає до свого складу працівників апарату сільської ради, представників галузі освіти та культури, бізнесу, громадськості. Головувала на засіданні Джуринська сільська голова Галина Попсуй.

– На засіданні ми розібрали покроково етапи формування Стратегії, визначили відповідальних за збір і узагальнення даних, які будуть використані при розробці комплексного плану розвитку. Крім цього, учасникам робочої групи надали методичні рекомендації щодо напрацювання стратегічного документу, які розроблені обласною радою, – розповіла Марина Якименко.

На засіданні робочої групи учасники здійснили SWOT-аналіз Джуринської громади, визначили сильні та слабкі сторони, можливості громади та загрози для розвитку.

Визначені стратегічні цілі, однією з яких став екологічний напрямок.

– Обласна рада надає методичну підтримку громадам при формуванні ними Стратегій розвитку, адже головною метою у цьому напрямі роботи є розвиток громад і, відповідно, якість життя мешканців, – зазначила Марія Якименко. – На засіданні робочої групи учасники активно попрацювали. У подальшому до обговорення Стратегії залучатимуть мешканців громади. Потужною підтримкою тут стануть старости, які найближче до людей і стануть тією зв’язковою комунікаційною ланкою між мешканцями і, власне, робочою групою з формування Стратегії розвитку Джуринської громади. 

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада