, 27 Січня
booked.net

У ФК “Нива” з’явився новий гравець – Артур Орнат

Новачок вінничан у матчі “Ниви” проти одеської “Реал Фарми” (0:0) Артур Орнат вдало вийшов на заміну та певним чином підсилив гру в атаці. Цікаво, що перед цим центральний півзахисник навіть жодного разу не тренувався разом із вінницькою командою.

Футболіст народився у Джанкої (Крим). Саме там починав свою футбольну кар’єру. Коли у Крим прийшла росія – переїхав до Львова. Там же грав спочатку у чемпіонаті області. Згодом потрапив до “Карпат” (Галич), які виступали у Другій лізі.

Артур Орнат – вихованець юнацької академії КОЛІФКС (Костопіль) та “Барси” (Суми), де і розпочинав свої виступи у дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Виступав в аматорських командах:

  • “Барса” (Суми) — чемпіонат Сумської області,
  • “Корміл” (Давидів),
  • “Юність” (Гійче) — чемпіонат Львівської області.

Перед стартом сезону 2020/2021 років став гравцем професіонального друголігового клубу “Карпати” (Галич). Вже у березні наступного року підписав контракт з футбольним клубом “Буковина” (Чернівці). За чернівецький клуб виступав до завершення того ж року та провів 40 офіційних матчів в усіх турнірах, у яких забив п’ять голів.

Із серпня цього року знову був заявлений за буковинську команду, за яку провів одну офіційну гру, а вже наступного місяця відправився у розташування вінницького клубу “Нива”, – йдеться у повідомленні пресслужби футбольного клубу “Нива”.

23-річний Артур Орнат каже, що перед грою з одеситами разом з командою не було жодного спільного тренування, але йому надали шанс проявити себе. Нічию ж з одеською командою футболіст розцінив як негативний результат.

“Ниві” був потрібен позитивний результат. Два очки у трьох турах – це небагато. Треба намагатися перемагати у кожному матчі. Нинішні втрати очок зрозумілі. “Нива” ще не повністю зігралася, на це потрібен певний час, – зазначив новий гравець команди.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня