, 10 Червня
booked.net

У Франції продаватимуть сувеніри з Калинівщини – гроші підуть на допомогу ЗСУ

З початку повномасштабної війни педпрацівники, вихованці та учні освітніх закладів Калинівської громади виготовили вже сотні оригінальних сувенірів для підтримки українських захисників. Їх передавали волонтери на передову, пораненим у госпіталь, рідним, які приїздили на ротацію.

А цього разу роботи дітей відправлять аж у Францію у благодійний фонд “Vesna 64 Paux France”. Усі роботи продадуть на аукціонах, благодійних акціях, а кошти – передадуть на допомогу військовим.

Це акція, у якій представлятимуть роботи не лише з Калинівської громади, а й з Києва, Вінниці. Але роботи калинівчан, то основна частина, – каже очільниця волонтерського руху Благодійного Фонду “Без кордонів” Олена Мед. – У нас налагоджена гарна співпраця із французами. Ось, на днях, очікуємо чергову фуру із продуктами харчування, ліками, речами першої потреби. Співпрацюємо із Благодійним фондом “Vesna 64 Paux France”. Керівники цього фонду й запропонували нам такий вид співпраці, а коли ми звернулися у відділ освіти – нам пішли на зустріч.

Сувеніри з Калинівщини продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

Учні та педагогічні працівники Калинівської громади з охотою та ентузіазмом взялися до роботи. Адже розуміють, що будь-яка допомога українським військовим, людям, які постраждали від рук рашистів, зараз на часі. Тому їх фантазії і таланту не було меж. Вони виготовили вироби з тканини, паперу, дерева, ниток, бісеру, природного матеріалу, картини – перерахувати усі роботи дуже важко.

Працювали у ліцеях, гімназіях, закладах дошкільної освіти, в будинку дитячої творчості. Усі старалися, щоб їхні роботи були гарними та їх хотіли купити іноземці. Деякі роботи – унікальні. Чого лише вартий літак “Мрія”, якого зв’язали гачком. Та й інші роботи заслуговують на похвалу, – розповідає начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

Сувеніри з Калинівщини продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

Найближчим часом роботи школярів відправлять у Францію. Організатори акції пообіцяли, що повідомлять згодом про те, яку суму вдалося вторгувати освітянській родині.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня