, 5 Червня
booked.net
23 Квітня, 2021, 10:22

У Гайсинській громаді обговорили напрями посилення техногенної безпеки

Днями в м. Гайсин, з ініціативи рятувальників Вінниччини відбулася семінар-нарада. Всі спікери акцентували увагу на готовності об’єднувати зусилля для вирішення питання безпеки в районі.
Розглято пілотні проекти, які успішно були реалізовані в рамках децентралізації влади у напрямку пожежно-техногенної безпеки. А саме: як створювалися та наразі функціонують на території області Центри безпеки громадян, місцеві пожежні команди та добровільні пожежні дружини «Добровольці-вогнеборці». Лише протягом 2020-го року на Вінниччині було відкрито дві МПК у селах Степашки та Губник Гайсинського району, а також один Центр безпеки в селі Бабчинці Чернівецького району.
“Хочу наголосити, що з кожною новою зустріччю наша робота в районах, з керівниками громад знаходить підтримку, спільне розуміння необхідності започаткованого проекту. Я впевнений, що незабаром, ми досягнемо поставленої мети!” – написав у Facebook депутат Вінницької обласної ради від “Української Стратегії Гройсмана” Віктор Пигуля, який взяв участь в роботі семінару-наради.
У Гайсинській громаді обговорили напрями посилення техногенної безпеки

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня