, 19 Травня
booked.net
22 Лютого, 2022, 15:32

У Гайсинському районі посадять 9,6 гектарів нових лісів

У ДП «Гайсинській лісгосп»  планують під час весняної посадки лісу відтворити у держлісфонді майже 159 га лісів на місці минулорічних зрубів та створити 9,6 га нових лісів на деградованих землях, переданих територіальними громадами. Про це повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Щоб відновити заплановану територію,  лісівники висадять майже 540 тис. шт. сіянців основних лісоутворуючих порід.

«Для того, щоб отримати якісні лісові культури, гайсинські лісівники виростили достатню кількість власного садивного матеріалу. Традиційно більшість лісових культур у держлісфонді буде створено з головною породою дубом звичайним із введенням супутніх порід (горіха чорного, береки лікарської, модрини європейської, груші тощо)», – інформують в ОУЛМГ.

Частину лісових культур дуба звичайного створять шляхом посіву, для чого використають 3 тонни жолудів.

Наразі завершується підготовча робота до весняної лісокультурної кампанії та наступного лісокультурного сезону. Фахівці ремонтують техніку, ґрунтообробні механізми, призначені для догляду за новоствореними насадженнями та молодим лісом. Зарезервовано у необхідній кількості пально-мастильні матеріали та інвентар, матеріали (лопати, мечі Колесова, відра, шпагат), закуплено добрива та вологонакопичувач.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня