, 11 Серпня
booked.net

У Гайсинському районі відкрили три нові поліцейські станції

Нові поліцейські станції розпочали свою роботу 4 серпня у трьох населених пунктах Гайсинського району. У селах Лісниче та Красносілка Бершадської територіальної громади, а також у Ободівці Ободівської територіальної громади.

Відтепер допомагати та захищати громадян тут будуть поліцейські офіцери громади В’ячеслав Нагірняк, Ярослав Бухтій та Роман Рудик. Поліцейські вже не перший рік служить в лавах Національної поліції України.

У відкритті станцій взяли участь начальник поліції області Іван Іщенко, керівництво управління превентивної діяльності, голови громад, керівництво районного управління поліції, представники органів місцевого самоврядування та громади.

За плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Вінниччини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Іван Іщенко вручив подяки депутату Вінницької обласної ради Геннадію Мазуру, голові Ободівської територіальної громади Костянтину Ременюку та голові Бершадської територіальної громади Віталію Драгану.

На Вінниччині розпочали роботу ще три нових поліцейських станціїТри станції обслуговуватимуть 22 населених пункти району, в яких мешкають понад 21 тисяча жителів.

Наявність поліцейської станції у громаді – це зручність як для місцевих жителів та правоохоронців, які постійно на території та добре знають реальний стан справ у населених пунктах.

Двом поліцейським офіцерам громад службові автомобілі Renault Duster, придбали Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України, а для офіцера поліцейської станції у с. Лісниче службовий автомобіль Haval придбано за кошти Бершадської територіальної громади.

На сьогодні на Вінниччині вже працюватиме 49 поліцейських станцій, 6 з яких розпочали свою роботу під час воєнного стану. На станціях є все необхідне для прийому громадян (зокрема з дітьми), для опрацювання інформації та підтримання зв’язку з підрозділом поліції, – каже Іван Іщенко.

Поліцейські станції розташовані за адресами: село Красносілка, вул.Шкільна 1в, село Лісниче, вул.Перемоги, 1/7 та село Ободівка, вул.Дружби, 2.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня