, 8 Червня
booked.net
30 Квітня, 2021, 22:48

У Гнівані відремонтують три кілометри центральної дороги

В Гнівані відремонтують  ділянку дороги в межах міста протяжністю 3,3 кілометри, вона роками перебувала в аварійному стані і потребує ремонту. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук представник команди “Української Стратегії Гройсмана”  – голова гніванської громади Володимир Кулєшов

Шановні гніванчани! Як ви вже встигли прочитати з повідомлення Служби місцевих автомобільних доріг Вінниччини щодо ремонту дороги в центрі нашого міста, у нас з’явилась велика надія на те, що ремонт може відбутися вже в цьому році. Після того, як даний відрізок дороги (3,3 км в центрі міста) не був включений у перелік тих, які будуть ремонтуватися в 2021 році, міською радою були зроблені звернення до відповідних структур, – зазначив міський голова.

Також було повідомлено, що роботи можуть бути виконані вже в цьому році по існуючому проекту, який буде відкоригований найближчим часом. Міська рада в свою чергу виділила кошти на коригування ПКД, а Служба автодоріг Вінниччини готується до наступних етапів виконання даного завдання.

Возможно, это изображение (дерево, небо и дорога)

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня