, 2 Жовтня
booked.net

У Гніванській громаді під час змагань з тріатлону зібрали на потреби ЗСУ ₴100 тисяч

28 серпня у селі Могилівка Гніванської територіальної громади під час перших на Вінниччині змагань з триатлону (плавання, їзда на велосипеді, біг) вдалося зібрати 100 тис. грн на потреби ЗСУ. За об’єктивних обставин захід не анонсувався, тому переважно його відвідали спортсмени, їх рідні, друзі та відпочивальники глемпінгу “Голубе озеро”, на території якого змагались спортсмени з різних куточків України.

Глемпінг розташовано навколо затопленого гранітного кар’єру. Він запрацював лише місяць тому. Проте місце вже популярне у вінничан. Територію поблизу чудово облаштували не тільки для відпочину, але й спортивних змагань.

Це справді історичний захід для нашої області, – розповідає голова Вінницької обласної федерації триатлону Андрій Гальчинський. – Спортсмени постійно тренуються, тому спочатку ми вирішили організувати змагання виключно для місцевих. Коли я на велосипеді приїхав до глемпінгу, щоб запитати, чи можливо провести змагання, то отримав не лише підтримку – засновники ініціювали збір коштів на потреби ЗСУ.

Під час змагань з триатлону на Вінниччині зібрали 100 тис. грн для ЗСУ 

За його словами, у триатлоні спортсменів називають “залізними людьми”. І мета заходу благородна – зібрати кошти для ЗСУ, для “залізних людей”, які сьогодні нас боронять.

Андрій Гальчинський додає, що обласна організація на Вінниччині з’явилась лише три тижні тому.

Коли у Федерації триатлону України дізнались про ідею зі змаганнями, то запропонували вивести їх на національний рівень, адже зараз немає стартів. А чому б ні? Тому прийняли участь 67 учасників з восьми регіонів – від Харкова до Херсону, – пояснює голова обласної федерації.

Під час змагань з триатлону на Вінниччині зібрали 100 тис. грн для ЗСУ 

Переможці змагань

За результатами змагань на дистанції “70.3”:

  • перше місце посів Євген Зубков з Дніпропетровщини;
  • на другому місці – киянин Олег Базалійський,
  • третім фінішував Максим Лавренюк.

На олімпійській дистанції у чоловіків такі результати:

  • перемогу здобув Дмитро Мельников,
  • другим до фінішу прийшов Володимир Крепосняк,
  • третім був Костянтин Піддубний (усі з Києва).

Під час змагань з триатлону на Вінниччині зібрали 100 тис. грн для ЗСУ 

Серед жінок найкращий результат продемонструвала киянка Анастасія Ігнаткіна, другою фінішувала Тетяна Сачок з Харківщини, а третьою стала Ольга Немченко зі столиці.

Ідею зі змаганнями підтримали обласна рада, Вінницька міська рада, Гніванська міська рада, місцеві меценати. Всі кошти за оренду альтанок, з роздрібної торгівлі, закладів харчування – до копійки підуть на потреби підрозділу нашого земляка, головного механіка товариства з обмеженою відповідальністю “Демидівський граніт” Юрія Зозулі, який служить в Авдіївці Донецької області з перших днів війни, – зауважив депутат Вінницької обласної ради та співзасновник глемпінгу “Голубе озеро” Володимир Прідолоба.

Під час змагань з триатлону на Вінниччині зібрали 100 тис. грн для ЗСУ 

Попередньо військовий “замовив” десятки спальних мішків та два професійних біноклі. Як запевняє Володимир, цими речами вже вдалось забезпечити підрозділ завдяки меценатству його партнерів – вінницьких підприємців.

Тобто це вже купляти не треба. З друзями поїдемо на Донбас та завеземо. Тому запитаємо, чим ще можемо допомогти, і зібрані кошти витратимо на нові замовлення, – пояснює він.

Під час змагань з триатлону на Вінниччині зібрали 100 тис. грн для ЗСУ 

Зібрали 100 тисяч гривень

Задоволеними від заходу залишилися не лише глядачі та спортсмени. Загалом організаторам вдалось зібрати понад 60 тисяч гривень, які точно не будуть зайвими нашим захисникам. Завдячуючи меценатству, сума зросла до 100 тисяч гривень.

Чи стане глемпінг “Голубе озеро” майданчиком для інших змагань, організатори через зрозумілі причини не кажуть. Проте запевняють, що завжди знаходили та знаходитимуть можливість допомагати нашим військовим. Нині це у пріоритеті.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня