, 3 Жовтня
booked.net

У Городківці хочуть закрити дитячий садочок – батьки звернулися по допомогу до депутата Вінницької облради

В Городківці місцева влада планує закрити дитсадок “Буратіно” –  стурбовані батьки дітей звернулися по допомогу до депутата Вінницької обласної ради Юрія Василишена.
Садочок «Буратіно» розташований у центрі села Городківка, біля школи. Звідси діти можуть одразу ходити на дошколярика, тому легко адаптуються до навчання у школі. У ДНЗ «Буратіно» навчається три групи: у старшій — 18 дітей, у молодшій — 23, ясла – 13 діток, – розповідає одна мама. Усі групи мають усе належне: інвентар, обладнання, дитячі меблі. Вихователі хороші, харчування – гарне. Також важливим є те, що садочок має бомбосховище, яке зараз є надважливою умовою. Тобто все необхідне на сьогодні є на мій погляд, на подвір’ї закладу є майданчик, пісочниці і гойдалки, є гірка і багато інших розважальних модулів, територія велика – ніби місця вистачає. Дитячий садок огороджений парканом так що дітки завжди в повній безпеці.
“Нас поставили перед фактом” – каже Олена Степанівна Ревега, пояснюючи, чому батьки вирішили шукати допомоги у депутата.
“Вони не запитували нас згодні ми чи ні”, — кажуть у батьківському комітеті.
Як альтернативу батькам запропонували перевести діток у садочок поряд, розповідає одна із мам. Але батькам не зручно туди водити дітей, тому що на масиві проживає велика кількість людей, садочок інший набагато менший та не має належної інфраструктури, про укриття говорити – навіть не доводиться.

“1. Ми разом Просимо обґрунтувати причину закриття дитячого садочка?

2. Якщо це пов’язано з фінансуванням, то кошти були передбачені в бюджеті на 2022 рік.
3. Причин для закриття дитячого садочка ми з батьками не вбачаємо! Просимо депутатів посприяти, щоб дитячий садок не закривався, адже альтернативи дитячому садку в селі немає.”
4. Якщо це пов’язано з ремонтом, то ДНЗ у нас ремонту не потребує. Вікна пластикові. Їдальня відремонтована. Твердопаливні котли працюють”, – йдеться у листі-зверненні батьків.
Днями Юрій Василишен завітав до Городківки, аби разом з сільською головою Оленою Резнік, депутатами сільської ради та батьками дітей знайти вирішення проблеми. Втім, представники влади на зустріч не прийшли, тож депутат підготував письмове звернення – лишати дітей та їхніх батьків сам на сам з проблемою він не налаштований.
“Мною було зроблено звернення до Голови громади Олени Резнік – чекаємо відповіді! Взяв питання на особистий контроль,” – пише Юрій Василишен у своєму ФБ.
У Городківці хочуть закрити дитячий садочок - батьки звернулися по допомогу до депутата Вінницької облради У Городківці хочуть закрити дитячий садочок - батьки звернулися по допомогу до депутата Вінницької облради У Городківці хочуть закрити дитячий садочок - батьки звернулися по допомогу до депутата Вінницької облради У Городківці хочуть закрити дитячий садочок - батьки звернулися по допомогу до депутата Вінницької облради

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня