3 Листопада, 2025, 17:22
У Хмільнику оновили Алею пам’яті полеглих захисників

У Хмільнику оновили меморіальні банери на Алеї пам’яті полеглих захисників.
Про це поінформували у Хмільницькій міськраді.
У Хмільнику завершено листопадовий чин пам’яті. На майдані Свободи відбувся чин освячення 44 оновлених меморіальних банерів зі світлинами полеглих захисників України.

На майдані Свободи зібралися рідні захисників України, свідомі хмільничани та духовенство. Ми заспівали Гімн України та хвилиною мовчання зупинилися в жалобі. Під час церемонії освячення пролунала молитва до Творця за спокій рідних душ, які свою країну любили вірно і за неї життя віддали. Щоб очі байдужих прозріли. Щоб діти росли без тривог, – йдеться у повідомленні.









