, 3 Жовтня
booked.net
3 Вересня, 2020, 10:24

У Хмільнику “Українську Стратегію Гройсмана” представлятиме Павло Крепкий

Політична сила «Українська Стратегія Гройсмана» поповнює свої лави професійними, надійними та ефективними управлінцями. Очільником партійного осередку  в Хмільнику став секретар міської ради  Павло Крепкий.

Павло Васильович  був обраний на посаду секретаря Хмільницької міської ради в жовтні  2016 року. До цього працював юристом у медичних закладах та на промисловому виробництві. Відомий землякам як активний громадський діяч. Із початку пандемії коронавірусної хвороби активно допомагав місцевим сільським амбулаторіям засобами захисту, був координатором спецфонду «СтопВірус».

За словами Павла Крепкого,  до команди Володимира Гройсмана долучився, бо бачить у ньому й ефективного міського голову й одного з кращих прем’єр-міністрів України.

–  Я хочу, щоб у кожній ОТГ  на Вінниччині відбувалися такі перетворення,  такі зміни на краще,  які Володимир Борисович зробив свого часу в місті Вінниці.  «Українська Стратегія Гройсмана» надихає, там є з кого брати приклад. Бути в такій команді  – це гордість та велика відповідальність водночас, тим паче тепер, коли мене обрали очільником партійного осередку. Буду намагатися  робити все від мене залежне, аби виправдати сподівання земляків та однопартійців.

"Українську Стратегію Гройсмана" в Якушинцях очолив Василь Романюк

Пан Павло наголошує, що  «Українська Стратегія Гройсмана» зібрала людей, які  показують реальні результати своєї роботи, які  щодня на всіх рівнях працюють на користь громади та готові це робити далі.

–   Головне для нас – щоб  кожна громада Вінниччини почала активно розвиватися, а область стала успішним прикладом для всієї країни,- наголошує  Павло Крепкий.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня