, 29 Вересня
booked.net

У Хмільницькому районі зростає захворюваність туберкульозом

З початку року туберкульозом органів дихання в Хмільницькому районі захворіло 22 людини, серед яких 1 переселенець.

Туберкульоз – це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Туберкульоз, у більшості випадків, уражає легені, але захворювання може ушкодити будь-який орган, наприклад: нирки, хребет, мозок, лімфатичні вузли, кишечник, шкірні покриви, статеві органи тощо.

В минулому році на туберкульоз хворіло лише 13 громадян. Показник цього року складає 37,6 випадки на 100 тисяч населення, а в 2021 році аналогічний показник складав 21,9 випадків на 100 тисяч населення, – інформують в Хмільницькій міській раді.

Хвороба з`являється через: несприятливі соціальні та екологічні умови життя, неповноцінне харчування, алкоголізм, куріння, наркоманію, стреси, наявність супутніх захворювань (діабету, виразкової хвороби шлунка або 12-палої кишки, захворювань легенів) та інше а також зниження імунітету.

Передається від хворої туберкульозом людини або сільськогосподарських тварин.

Громадяни України можуть отримати безоплатну медичну допомогу у разі захворювання на туберкульоз в будь-якому закладі, який продовжує працювати. Адже забезпечення не переривання лікування підвищує можливість його ефективності та запобігає розповсюдженню цих соціально-небезпечних захворювань.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня