У Калинівській громаді відбувся районний етап змагань юних рятувальників-пожежних (ФОТО)

На Вінниччині триває проведення районних етапів конкурсу ДЮРП. Сьогодні, за звання кращої команди юних рятувальників-пожежних змагалися в м.Калинівка. Виборювали першість та можливість взяти участь в обласному етапі, який пройде вже незабаром, три команди: «Байрактар» з ліцею №1 Калинівської міської ради, “Fire stop” з ліцею №3 м.Хмільник та команда “Блискавка” Вівсяницької гімназії Самгородської сільської ради. Юні рятувальники пройшли дистанцію із 4 конкурсів — “Візитка”, “Огляд театралізованих мінівистав”, “В пріоритеті безпека” та “Конкурс плакатів”.
Виступи усіх команд були насичені цікавими номерами та несподіваними пісенними та танцювальними постановками.
Найцікавішим для учнівської молоді був змагальний конкурс на фізичну активність зі смугою перешкод. Кожна команда юних рятувальників намагалася якнайкраще донести до глядачів основи знань, вмінь та навичок, що можуть допомогти людині уникнути у повсякденному житті лиха, яке несе у собі пожежа чи будь-яка інша надзвичайна подія.
Наприкінці заходу журі підбили підсумки змагань. Перемогу здобула команда «Байрактар» з ліцею №1 Калинівської міської ради, яка й братиме участь в обласному етапі турніру дружин юних рятувальників-пожежних.


























