, 18 Травня
booked.net

У Калинівці загинув військовослужбовець, є поранені серед військових та цивільних

В результаті обстрілу росіянами Калинівського арсеналу загинув один військовослужбовець, є поранені серед військових та цивільних. Людей, які мешкають поблизу військових складів, евакуюють. Про це розповів голова Калинівської громади Василь Поліщук, передають Depo.Вінниця та Суспільне.Вінниця.

Як розповів Василь Поліщук, причиною вибуху на арсеналі стала атака з повітря. Один військовий загинув, ще 20 поранено. Є травмовані й серед цивільних. Наразі відомо про шістьох. Їхній стан — середнього ступеню важкості, каже Поліщук. 

Людей, які живуть поблизу арсеналу, евакуюють. 

“Терміново розпочинається евакуація населення, яке мешкає в районі арсеналу. Евакуйованих прийматимуть у віддалених селах громади. У кого є можливість евакуюватися власним транспортом, залишайте небезпечний район Калинівки. Прохання не панікувати, дотримуватися правил дорожнього руху. Потурбуйтеся про людей, яким потрібна допомога”, –  інформують у Калинівській міській раді. 

Пораненим військовим потрібна кров. Жителів Калинівки, які можуть бути донорами, просять прийти в районну лікарню, кров можна здати на третьому поверсі третього корпусу (дитяче відділення).

 

Останні новини

Новини

17 Травня
16 Травня
13 Травня