, 27 Січня
booked.net

У кардіоцентрі Вінниці перевірили персонал і пацієнтів: у 21 людини – коронавірус

У комунальному закладі «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» 21 особа заразилася COVID-19. Це – 11 медичних працівників та 10 пацієнтів, повідомив 17 липня міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу.

«Було проведено обстеження всіх співробітників та пацієнтів, що перебували у кардіоцентрі. Станом на 16 липня обстежено 222 людини. Коронавірус виявлено у 21-му випадку: захворіло 11 медичних працівників та 10 пацієнтів. Серед медичних працівників коронавірус виявлено в одного лікаря, у вісьмох медичних сестер та у двох санітарок. Пацієнти кардіоцентру з негативними результатами ПЛР виписані додому під нагляд сімейних лікарів. Пацієнти з позитивними ПЛР та наявністю клінічних проявів коронавірусної інфекції госпіталізовані в інфекційне відділення міської клінічної лікарні №1. Без клінічних ознак – виписані під нагляд сімейних лікарів», – повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Допоки кардіоцентр на карантині, пацієнтів скеровуватимуть до лікарні ім. Пирогова. Заклад відновить роботу після завершення протиепідемічних заходів.

Додамо, що від початку епідемії у Вінниці зареєстровано 1248 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом, з них 107 випадків у дітей. Уже 1002 людини  одужали, з них 92 – діти та 176 – медичних працівників. Померла в обласному центрі 21 людина.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня