, 6 Жовтня
booked.net

У Козятині напали на магазин громадської активістки

У Козятині на магазин місцевої громадської активістки, підприємниці Тетяни Єрмолаєвої напали невідомі. Зловмисники кинули пляшку із запалювальною сумішшю. Як виявилось, це вже не перший випадок, коли підпалюють майно Тетяни Єрмолаєвої.

 

— Субота для мене та моєї сім’ї розпочалася поганими новинами. Вночі невідомі підпалили пляшку з горючою сумішшю біля магазину «Пиволюб», який знаходиться за адресою Січових Стрільців, 4 (колишня Комсомольська) та належить моїй сім’ї. На щастя, весь магазин не згорів, значної шкоди зазнали лише стіни, вікна і ролети. Але це вже не перший раз, коли зловмисники підпалюють моє майно, — розповідає Тетяна Миколаївна.

Сьогоднішній день, особисто для мене та моєї сім‘ї, розпочався поганими новинами. Вандали підпалили пляшку з горючою…

Опубліковано Тетяною Єрмолаєвою Субота, 25 липня 2020 р.

Громадська активістка просить відгукнутись усіх небайдужих, хто володіє хоч якоюсь інформацією стосовно цього випадку. В свою чергу, вона гарантує анонімність та винагороду.

У Козятині напали на магазин громадської активістки

Тетяна Єрмолаєва – в Козятині людина відома. Вона займається питаннями розвитку міста, активно бере участь в обговоренні важливих для громади рішень і часто виступає з критикою чинного міського голови Козятина – Олександра Пузиря. Зокрема, минулого року пані Тетяна ініціювала розслідування щодо зловживань міської влади. Громадська діячка під час оголошеного в країні карантину активно долучилась до ініціативи Володимира Гройсмана – стала координаторкою спецфонду «СтопВірус» у Козятинському районі. Вона створила команду волонтерів і організувала передачу допомоги необхідних медичних засобів до Козятинської центральної лікарні та соціально незахищеним мешканцям міста. Підпал магазину активістки можна розглядати як залякування і політичний тиск напередодні місцевих виборів, які мають відбутися в жовтні. Чи витримає це  Тетяна Єрмолаєва і чи візьме участь у політичній боротьбі за майбутню Козятинську об’єднану територіальну громаду – покаже час. Нині справою підпалу займаються правоохоронці.

У Козятині напали на магазин громадської активістки

Останні новини

Новини

5 Жовтня
4 Жовтня
3 Жовтня