, 27 Листопада
booked.net

У лікарні №1 Вінниці лежать 48 ковід-пацієнтів, 8 – у реанімації

Місто Вінниця останнім часом фіксує зростання кількості хворих на COVID-19. Так станом на 15 червня у Вінниці лабораторно підтверджено 831 випадок інфікування коронавірусом.

Як повідомили у мерії, 69 осіб наразі перебувають на стаціонарному лікуванні. А саме: у міській клінічній лікарні №1 – 48 осіб, з них у реанімаційному відділені перебувають вісім пацієнтів; у Вінницькій центральній районній лікарні – 2 хворих; у Калинівській ЦРЛ – 7.

Крім того в міській клінічній лікарні №1 перебувають 13 вінничан з підозрою на COVID-19 та 12 з ймовірними випадками захворювання. Вони мають клінічно виражені симптоми COVID-19, але їхні ПЛР-тести негативні.

Минулими вихідними померло від коронавірусу двоє вінничан. Загальна кількість летальних випадків у місті – 13.

«За останні дві доби по Україні спостерігається суттєве збільшення захворювання на COVID-19. Вінницький регіон за два дні посів третє місце по нових випадках. Збільшилася суттєво кількість осіб віком 30-50 років, які захворіли. За вихідні померло двоє пацієнтів. На сьогоднішній день в реанімації перебуває вісім осіб, один із них на апараті штучної вентиляції легень, стан критичний», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш.

Авточернетка

У зв’язку з цим, відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у місті посилюється контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, в неділю коронавірус виявили у 30-ти вінничан.

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада