, 29 Травня
booked.net

У лікарні Вінниці облаштовують укриття за майже 13 мільйонів гривень

В одній із міських лікарень Вінниці ремонтують укриття. Як інформує “Суспільне.Вінниця”, наразі у приміщенні вже алили підлогу, пофарбували стіни, зробили вентиляцію. Для кожного відділення — облаштували окремі палати з санвузлами. Щоб пацієнтам було тепло встановили радіатори. Також провели Wi-Fi, зробили запаси води і їжі.

За словами директора міського департаменту капітального будівництва Ігоря Откидача,кошторисна вартість сховища станом на сьогодні — 12 мільйонів 985 тисяч грн. Через постійні обстріли критичної інфраструктури є перебої з електропостачанням. Поставки системи вентиляції, протипожежних дверей затримаються на понад місяць. Роботи закінчаться на початку 2023 року.

 “В укритті від мережі працюватимуть радіатори. Також буде встановлений генератор, щоб забезпечити живлення в бомбосховищі. Залишилося провести підключення зовнішніх мереж каналізації, водо та електропостачання”, — розповів виконроб Сергій Присяжнюк.

Медики готові приймати в укритті пацієнтів по завершенні капремонту. Спускатимуть їх із верхніх поверхів під час повітряної тривоги. Для евакуації лежачих хворих чи на візках облаштували пологий заїзд.

Для кожного відділення зробили окремі палати з санвузлами та опаленням. В процесі кімната для медиків.

В укритті є вогнегасники, підключили Wi-Fi. Зробили запаси їжі, питної і технічної води. На ремонт укриття, яке може вмістити до сотні осіб, з бюджету вінницької територіальної громади виділили майже 13 млн грн.

Нині працівники фірми підрядника завершують облаштовувати вентиляційну систему, яка фільтруватиме повітря. Укриття цієї лікарні має п’ять запасних виходів. Один із них підземний і веде до іншого закладу.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня