, 4 Лютого
booked.net

У лікарнях Вінниці з’явиться 15 тисяч вакцин від грипу

Цьогоріч у Вінниці на 40 % збільшили фінансування програми «Стоп грип». На епідсезон місцева влада планує закупити 15 тисяч доз вакцини проти грипу. Нині вже замовлено п’ять тисяч екземплярів, повідомляє Вінницька міська рада.

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я в північній півкулі будуть циркулювати штами грипу двох типів: А та двох типів Б. Тому в Україну будуть поставлятись чотиривалентні та тривалентні вакцини виробництва Франції, Нідерландів та Південної Кореї.

Нині замовлено перших п’ять тисяч доз, які мають надійти наприкінці вересня. Безкоштовно щеплення медзаклади Вінниці робитимуть дітям з інвалідністю, дітям сиротам та позбавленим батьківського піклування. Всі інші категорії населення традиційно зможуть зробити щеплення за пів ціни від вартості вакцини.

— Знаю, що серед вінничан є багато скептиків щодо вакцинації, тому очікую коментарі «ви спочатку покажіть своїм власним прикладом, а же потім радьте нам». Пояснюю: щороку на початку епідсезону я роблю щеплення від грипу. І не тільки я, а й заступники міського голови, директори департаментів та майже всі працівники Вінницької міської ради. Я вважаю, що щеплення проти грипу дієвим способом убезпечитись від захворювання. Якщо людина і хворіє протягом епідсезону, то хвороба протікає в легкій формі. Тому на власному досвіді раджу це роботи усім вінничанам, які не мають протипоказань, — розповідає вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого