, 10 Червня
booked.net

У ліцеї у Стрижавській громаді встановили систему очищення води

У ліцеї №2 Стрижавської громади Вінниччини встановили систему очищення води. Про це йдеться на сайті Вінницької обласної ради. Система забезпечує дев’ять стадій обробки води та насичення корисними для організму мінералами.

Система очищення води – автоматизована. Чітко контролюється кількість рідини, а фільтрація здійснюється без втручання обслуговуючого персоналу. Сповіщувачі контролю напруги полегшують цей процес в сьогоднішніх умовах, коли є проблеми з електропостачанням.

Здоров’я дітей – один із напрямів Стратегії розвитку, ухваленої громадою до 2030 року. Раніше така ж система очищення води запрацювала в ліцеї №1. Системи фільтрації планують встановити в інших навчальних закладах громади.

“Ми облаштували в ліцеї два бювети, де кожен охочий може у будь-який час втамувати спрагу, – розповів селищний голова Михайло Демченко. – Крім того, в шкільній їдальні встановлено великий фільтр! Вода, яку кухарі використовуватимуть для приготування їжі, також очищена.  Приємно усвідомлювати, що позитивні зміни у громаді відбуваються, незважаючи ні на що. Працюємо для спільного блага”.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня