, 3 Грудня
booked.net

У Липовці правоохоронці викрили мережу із підкупу виборців – учасникам світить до 7 років в’язниці

У Липовці правоохоронці викрили мережу із підкупу виборців на користь Василя Авраменка –  кандидата на посаду міського голови від політичної партії “Європейська Солідарність”.

Сьогодні, 29 жовтня поліція затримала депутатку місцевої ради від  партії Порошенка – Ольгу Кухарчук, яка видавала по 250 грн мешканцям Липовця. Як виявилось, це лише частина виногороди – ще 250 грн виборці мали одержати після того як проголосували. Ще однією умовою було розміщення на свому будинку або заборі плакатів із політичною агітацією Василя Авраменка і партії “Європейська Солідарність”.

У Липоці правоохоронці викрили мережу із підкупу виборців

Наявність такої агітації на домівках мешканців громади значно полегшило правоохоронним органам  виявлення всіх учасників мережі з підкупу виборців. Наразі працівники поліції здійснюють рейд по домівках учасників злочину, конфісковують агітаційні матеріали, одержані гроші та відбирають пояснення.

У Липоці правоохоронці викрили мережу із підкупу виборців

За участь у підкупі виборців Кримінальний кодекс України   передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від п’яти до семи років. Розслідування триває.
У Липоці правоохоронці викрили мережу із підкупу виборців

Офіційний сайт Національної поліці https://vn.npu.gov.ua/news/vibori-2021/policzejski-pereviryayut-povidomlennya-pro-mozhlivij-pidkup-viborcziv-u-lipovczi/

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада