, 11 Червня
booked.net

У Липовці молоді матусі отримали пакунки для догляду за малюками від Міжрегіональгого гумштабу

Липовецькі молоді матусі отримали 16 наборів преміальних косметичних засобів для немовлят виробництва французького бренду Mustela. Допомогу надано в межах проєкту “Пакунок по догляду за малюком”, впровадженого Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом. 

У пакунках – пом’якшувальні шампуні, гелі для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми, зволожуючі крем-емульсії, косметичне молочко та інші засоби, рекомендовані неонатологами для догляду за немовлятами з перших днів життя. 

“В наш час будь-яка підтримка має значення, а засоби для догляду за шкірою малюка – це база, залюбки будемо використовувати!” – каже матуся Ірина Григоришена. 

Координаторка Гумштабу у Липовецькій громаді Олеся Назаеренко підкреслює, що всі засоби у пакунках – виключно високої якості. 

“Цей проєкт є важливим, це значна підтримка для родин із дітьми. Як мама, я знаю, що кожна матуся хоче дати своєму малюку все найкраще, а ця косметика є дуже якісною”, – говорить вона. 

Проєкт “Пакунок по догляду за малюком” приурочений до різдвіяно-новорічних свят. Набори отримають 1 000 матусь Вінниччини, чиї дітки з’явилися на світ у період з 6 грудня по 1 січня включно.

 Святкова гуманітарна ініціатива започаткована керівником Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиром Гройсманом спільно із засновниками Штабу – головою Вінницької громади Сергієм Моргуновим та голової облради Вячеславом Соколовим.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня